SERT METAL SANAYİ
VİDA - CİVATA KALIP VE İMALAT
Unipar Unipar Unipar Unipar
 
KURUMSAL

Tarihçe;

1982 yılında faaliyette bulunan Unipar Sert Metal Sanayi firması ile ortaklığı başlayan Hüseyin Neziroğlu;tecrübe ve bilgisini yansıtarak vida, cıvata, perçin kalıpçılığında, tasarımlı kalıp imalatı ile ülkemizde geniş kitleye hizmet vererek bu konudaki bilgi ve başarısını kanıtlamışıtr.

1996 yılında firma yeniden yapılanmaya geçerek tüm hisseler ve isim hakkı Hüseyin Neziroğlu'na devredilmiştir.

Bu tarih itibari ile Unipar Sert Metal Sanayi Aile firması olarak ;16 yıldır 350 m karelik kendisine ait kapalı alan da ülkemizin en hızlı ve kaliteli üretimini gerçekleştirmektedir.

2003 yılında ARGE bölümünü kurarak Özel vida, Cıvata, Somun ve makine yedek parça üretimi ile hizmetimize devam etmekteyiz.

UNİPAR; 2009 yılının başında "Kalite Sistemi" üzerinde yoğunlaşmış ve MEĞER firması tarafından yapılan denetim sonucu TURKAK ISO 9001-2008 kalite sistem belgesini almıştır.

NEDEN UNİPAR ?

Alanında sürekli değişen ürünlere kendi tasarım ve teknik desteğiyle yön verebilen, tüm gelişmeleri takip edip uygulayan UNİPAR çözüm ortağınızdır.


DEĞERLERİMİZ;

SAYGI
DÜRÜSTLÜK
GÜVEN
ŞEFFAFLIK
ÇALIŞAN HAKLARINA SAYGI

KALİTE POLİTİKAMIZ

UNİPAR Her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için, yüksek ürün kalitesi, ekonomik fiyat ve zamanında teslimat prensiplerine uygun olarak çalışmaktadır.

Amacımız; rekabet gücümüzü sürekli arttırmak ve firmamızı gururla temsil edebilmektir.

UNİPAR; Üretmekte olduğu  Bağlantı Elemanları kalıpları ve özel vida civata perçin, makine yedek parça v.b ürünlerini müşterilerimizin ihtiyacı olan uzun ömürlülük ve sürekli hizmet verebilmemiz için kaliteli ham madde, hassas üretim, teknik destek ve tasarım ile zamanında teslim öncelikli prensibimizdir.


 
Abdi İpekci Cad. No: 158 1. Emintaş Sanayi Sitesi No: 158 / 179 - 193 - 194 Bayrampaşa - İSTANBUL
Tel :+90 (0212) 567 76 24 - 674 26 73 - 674 26 11 Fax :+90 (0212) 544 37 65
E-Posta: info@unipar.com.tr
Copyright © UP UNIPAR SERT METAL SANAYİ VİDA - CİVATA KALIP VE İMALAT | Tüm hakları saklıdır.